قبل از هر انتخاب نظر کارشناسان ما را بشنویید...

02133451467

درباره استادکاران

گروه استادکاران با داشتن استادکاران فنی و مجرب و تکنولوژی بروز ، رویای شما در اجرا و نصب مطلوب کاشی سرامیک و بازسازی منزل را به واقعیت تبدیل می کند .همچنین با داشتن کاملترین ملزومات کاشیکاری در ایران ، خریدی آسان را برای شما فراهم کرده ایم. 02133451467

گروه استادکاران با داشتن استادکاران فنی و مجرب و تکنولوژی بروز ، رویای شما در اجرا و نصب مطلوب کاشی  سرامیک و بازسازی منزل را به واقعیت تبدیل می کند .همچنین با داشتن کاملترین ملزومات کاشیکاری در ایران ، خریدی آسان را برای شما فراهم کرده ایم.

02133451467

09123091170

02133863697

 

مجموعه استادکاران از سه بخش تشکیل شده هست :

بخش اول : خدمات نصب کاشی و سرامیک و بازسازی و تعمیرات میباشد که از مهمترین خدمات ارائه شده در این بخش میتوان به نصب کاشی و سرامیک ، نصب کاشی کف ، رفع نم و بازسازی سرویس های بهداشتی ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی اشاره نمود.

بخش دوم : خدمات مشاوره خرید و پخش کاشی و سرامیک و ملزومات کاشیکاری میباشد که از مهمترین خدمات ارائه شده در این بخش میتوان به مشاوره و فروش قبل از خرید کاشی و ملزومات کاشیکاری ، فروش کاشی و ملزومات کاشیکاری از قبیل چسب کاشی ، پودربندکشی کاشی ، چسب بتن آببندی ، همتراز کاشی و نوار کنج کاشی  ، تحویل و آماده سازی زمینه برای اجرای کاشی و سرامیک اشاره نمود:

در حال حاضر به دلیل محدودیت ها، هزینه ارسال با مشتری است و سفارشات فوری تحویل داده می شود.

جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی  استادکاران پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدمات دارد.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا،  توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و آدرس تحویل باید دقیق و قابل استناد باشد.

   برای سفارش‌های خارج تهران، ارسال با باربری یا اتوبوس در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در شهرهای تحت پوشش نیز می‌‏توانند با پست تیپاکس ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به تیپاکس، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی شهرهای جز تهران، و مقصد سفارش بین 24 تا 48 ساعت کاری است.

سفارش محصولات : 02133874135

 

بخش سوم : خدمات تولید و توزیع ابزارآلات کاشی و سرامیک کای و استند های نمایشگاهی کاشی و سرامیک میباشد که از مهمترین خدمات ارائه شده در این بخش میتوان به تولید دستگاه های برش اسلب ، قاپک های اتوبوسی ، استندهای ریلی و لولایی کاشی اشاره نمود.