قبل از هر انتخاب نظر کارشناسان ما را بشنویید...

02133451467

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

استفاده از توالت فرنگی و ایرانی هرکدام مزایا و معایبی دارد. توالت ایرانی یا توالت فرنگی، در نوع خود مضرات و مزایایی را دارند. به عنوان مثال؛ گفته شده استفاده همیشگی از توالتهای ایرانی ایجاد پادرد و کمردرد میکنند اما در برابر آن؛ استفاده همیشگی از توالت فرنگی نیز از نظر گوارشی و بهداشت پوست بسیارمضر است و انسان را دچار بیماری های دردناکی مانند کولیت یا قولنج روده و همچنین در صورت عدم رعایت بهداشت توسط افراد قبلی استفاده کننده از توالت؛ ایجاد انواع حساسیتها و بیماریهای پوستی می کند. بنابراین بهتر هست از هر دو مدل توالت ایرانی و فرنگی در منزل داشته و استفاده نماییم .www.kashikari.ir

توالت فرنگی چیست و از کجا وارد زندگی بشر شده هست ، اولین نسل توالت های با نشینمن را باید در دوران هخامنشیان در ایران باستان جسجو کرد و به حالت امروزی را باید از کشورهای غربی  جستجو کرد . نخستین توالت فرنگی های جنس چینی در آلمان و متعاقبا کشورهای اروپایی رواج پیدا کرد و در دوران پهلوی در هتل های مهم ایران نصب توالت فرنگی اجبار و به حالت پیوسته و آرام آرام جایگاه خود را در بین ایرانیان پیدا نموده هست به طوری که در اکثر واحدهای مسکونی توالت فرنگی  جای گذاری و استفاده می شود . امروزه یکی از لوازم جدا نشدنی در حمام و سرویس بهداشتی هر منزل مسکونی ، واحد تجاری و اداری و هتل ها محسوب می شود که برای افراد مسن و یا افرادی که در اثر حادثه یا تصادف دچار آسیب دیدگی های شدید در ناحیه لگن و پاها هستند بسیار ضروری میباشد.www.kashikari.ir

فاصله آکس فرنگی چیست :  فاصله ی مناسب بین دیوار تا مجرای خروجی توالت یعنی دیواری که توالت از پشت  نزدیک آن نصب می شود است این فاصله بین 18 تا 3 سانت مد نطر قرار می گیرد تا بعدا توالت فرنگی مناسب با ان فاصله خریداری و نصب شود ، چرا که این فاصله عامل اصلی عملکرد صحیح آن است.www.kashikari.ir مناسب ترین فاصله برای این منظور 25 تا ۳۰ سانتی متر است.

سیفون توالت فرنگی از اجزای مهم توالت فرنگی محسوب می شود که  باید دارای سیستم تخلیه مطلوب و سایز مخزن استاندارد باشد و سیستمدکمه های تخلیه فلاش تانک به دو دکمه تخلیه کم حجم و پرحجم میباشد،   سیستم های تخلیه توالت فرنگی به ترتیب به سیستم های زیر از ضعیف تر به قویتر و بهتر اولویت بندی میشوند :

  1. سیستم تخلیه توالت فرنگی ریزشی : آب مخزن از لبه های بالایی به داخل لگن سرازیر می شود و عمل تخلیه صورت می گیرد.

2      سیستم تخلیه توالت فرنگی گردابی : آب از داخل مخزن توالت فرنگی به درون بدنه نشیمنگاه هدایت و از آنجا وارد کاسه فرنگی می شود و با عمل چرخش که به صورت گردابی می باشد عمل تخلیه انجام می شود 09121499629.

3-     سیستم تخلیه توالت فرنگی واترجت : برای تخلیه از روش شوتینگ استفاده می کند. در این سیستم علاوه بر دارا بودن سوراخ های سیستم ریزشی ، آب از طریق کانالی به شوتینگی که در عمق کاسه قرار داده شده است ، هدایت می شود و سپس عمل تخلیه با فشار انجام می شود.  معمولا تخلیه به حالت دکمه های دو زمانه صورت می گیرد .

4-     سیستم تخلیه توالت فرنگی تربوجت :اکثر توالت فرنگی های موجود در بازار از این مدل تخلیه استفاده می شوند . این سیستم تخلیه نیز همانند سیستم تخلیه واترجت از مکانیزم شوتینگ یا پرتاب بهره می گیرد. تفاوت سیستم تخلیه توربوجت با سیستم تخلیه واترجت در مکانیزیم شستشوی کاسه توالت فرنگی می باشد. سیستم توربوجت علاوه بر سیستم شوتینگی که در کف توالت فرنگی تعبیه شده است در بالای کاسه نیز دو سیستم شوتینگ دیگر قرار داده شده است که باعث می شود عمل تخلیه در مدت زمان کمتر و با مصرف آب کمتر در مقایسه با دیگر مدل ها صورت پذیرد 09123091170.

5-     سیستم تخلیه توالت فرنگی سوپر جت : سیستم تخلیه سوپرجت مانند سیستم تخلیه واترجت می باشد ، با این تفاوت که دهانه خروجی فرنگی هایی که مجهز به این نوع سیستم تخلیه هستند ، 8 می باشد. www.kashikari.ir

توالت فرنگی بیده دار ، بیده یا خودشور در توالت فرنگی چیست : توالت فرنگی هایی که دارای سیستم خود شور یا بیده هستند درون کاسه آنها شیر آبی جهت شستشو قرار داده شده است. که با فشاردادن دکمه تخلیه آب را به زیر باسن شما می پاشد تا عملیات نظافت و شستشو راحت تر صورت پذیرد .

اندازه استاندارد پایه توالت‌ فرنگی ۴1 سانتی‌متر است که با توجه به پیشرفت کارخانه های تولید کننده توالت فرنگی و راحتی نشستن پایه های بلند تر نیز تولید شده هست . لگن نشستن توالت فرنگی به دو صورت گرد و بیضی هستن که در سایزهای مینی و بزرگ تولید می شوندwww.kashikari.ir. حتما در هنگام خرید توالت فرنگی روی آن نشسته  تا بتوانید هماهنگی آن با بدنتان را تست کنید. 

توالت فرنگی های دیواری ( والهنگ) می باشد که جلوه بسیار زیبایی به فضای حمام و سرویس  بهداشتی می دهند و نظافت آنها بسیار ساده است، اما هزینه آنها نسبت سایر مدلها بسیار بیشتر است، همچنین برای نصب نیاز به دیوارهای پشتی پهن دارند که مناسب برای هر سرویس بهداشتی نمیباشد.

گروه فنی استادکاران آماده ارائه  خدمات تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی  و برعکس تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و اضافه نمودن توالت فرنگی در کنار توالت ایرانی و همچنین توالت فرنگی دیواری و والهنگ با ما تماس بگیرید .

02133874135

09123091170

تاریخ نشر : ۱۴ خرداد، ۱۳۹۷